מאות אלפי לקוחות מרוצים אז איך לכם עדיין אין קירבי ?!


אולי לא שמעתם על קירבי אבל אין זה אומר שאתם לא צריכים אותו אצלכם בבית !       קירבי צרכנות מחדשת לכם  ומספרת לכם על המכשיר המתקדם ביותר בעולם !!      המערכת לניקוי מס' 1 !

מי אנחנו ולמה לא שמעתם עלינו עד עכשיו ?

אנחנו חברה בת 25 שנים בארץ המשווקת מוצר אמריקאי, כן כן 25 שנים !! בטח אתם שואלים את עצמכם אז איך לא שמענו עליכם עד עכשיו ?!  נסביר ...

"קירבי" היא חברה אמריקאית ולכן אנו עובדים ע"פ שיטה אמריקאית מה שזה אומר שאנחנו לא מפרסמים את עצמנו ולא מוכרים את המוצר שלנו בחנויות  ..למה ?!  כי אנחנו רוצים להגיע עד לביתכם  להראות ולהדגים  לכם למה המערכת שלנו מסוגלת . וכמו שאומרים "עד שלא רואים לא יודעים" .

שיטת השיווק שלנו היא לקוח מביא לקוח " מפה לאוזן " , סוכן השטח שלנו מגיע לבית הלקוח ללא התחייבות וללא עלות ומדגים ללקוח בביתו את הקירבי – נכון שהקירבי נראה כמו שואב ואפילו נשמע כמו אחד כזה אבל יש בו עוד הרבה תכונות מעבר לשאיבה .

הקירבי מסוגל לעשות פוליש לרצפה ולדק , שטיפת שטיחים בניקוי יבש, שטיפת ספות בניקוי יבש ,שאיבת מזרנים עד לעומק של כ חצי מטר !! שאיבת וילונות ומסילות ואף יכול ומסוגל לשמש כמפוח אויר , אפילו יכול לצבוע קירות ולעשות מסאג' ואלו רק חלק מהתכונות שלו .

אבל את זה תראו רק כשיגיע אליכם סוכן שלנו .

משווקי קירבי

קירבי באר שבע-

קיי 1914 בע"מ


קירבי רחובות-

ג.ק מערכות מתקדמות לניקוי בע"מ


קירבי עפולה-

קיי.איי.אר מערכות מתקדמות לניקוי בע"מ


קירבי לוד-

גלובל קיי סיסטם בע"מ


קירבי ראשון לציון-

א.ד מערכות


קירבי מגדל כרום-

ב.ס מערכות מתקדמות לניקוי


יצירת קשר

עקבו אחרינו

 
 
טואול הקמת אתרי אינטרנט