שואב האבק מחליף את עוזרת הבית


העוזרת הכי יעילה והכי זולה בשבילך!

כל מי שניסה להעסיק עוזרת בית, יודע שמדובר במשימה לא קלה. עוזרת בית דורשת את סדר היום שלה ויש לה מגבלות וגם צרכים אישיים. לא כל דבר אפשר לתלות בעוזרת הבית, ולפעמים אין לה כח לעבודה מאומצת מדי. עוזרת בית לא יכולה לבצע את העבודה לעומק כמו מכונה, ולכן עדיף להעזר בשואב אבק מאשר בשירותי העוזרת.  

 

שואב האבק מחליף את עוזרת הבית

עוזרת הבית יכולה לעבוד טוב, אבל אין לה את האמצעים כמו שיש לשואב אבק. ההבדלים בינה לבין המכשיר הנם משמעותיים:

  • ·עוזרת בית נמצאת לפרקי זמן מסוימים, הרבה פעמים היא לא נמצאת. אם נוצר צורך לנקות אתה בית באמצע הלילה אי אפשר להשיג אותה. לעומת זאת שואב אבק נמצא אתנו כל הזמן אנחנו יכולים להשתמש בו בלי הפסקה ולהנות מנקיות לאורך זמן.
  • ·עוזרת בית לא יכולה לטפל בכל השערות והלכלוך שמשאירים אחריהם חיות המחמד. יש לה רק שני ידיים והיא לא מסוגלת להגיע לכל מקום. שואב אבק של קירבי הוא שואב לעומק שיכול להוציא כל לכלוך באופן הכי יסודי.
  • ·עוזרת בית סובלת ממגבלות אנושיות של חוסר יכולת ומאמץ מוגבר ואילו שואב אבק חזק יותר מכל אלו ומסוגל להגיע לעומקים ולפינות שיד אדם לא מגיעה לשם.

איך שואב האבק מחליף את עוזרת הבית?

שואב אבק של קירבי מצויד במכשור חזק ואיכותי. היתרון הגדול שלו שהוא מסוגל לשאוב לעומק הרהיטים את כל האבק והלכלוך ולהסיר שיירי שערות מכל כמקום. כל מי שסובל מאלרגיה ויודע באיזה סבל זה כרוך, מבין כי צריך נקיון יסודי ברהיטי הבית וחייבים להשיג את זה בכל יום.

בעזרת שואב אבק ניתן להגיע אל כל פינות הבית, אל הרהיטים השונים, הריפודים, הכסאות, הספות והמזרונים ולשאוב מתוכם כל מה שהצטבר. אם יש בבית שטיחים לא צריך לדאוג מפני אלרגנים או לכלוכים שיצטברו שם יותר מדי, בעזרת שואב האבק של קירבי מתפטרים מכל הבלגן ונהנים מבית רענן.

בואו להשיג תוצאות הרבה יותר משופרות, החליפו את עוזרת הבית הותיקה עם שואב אבק מחודש!

 

משווקי קירבי

קירבי באר שבע-

קיי 1914 בע"מ


קירבי רחובות-

ג.ק מערכות מתקדמות לניקוי בע"מ


קירבי עפולה-

קיי.איי.אר מערכות מתקדמות לניקוי בע"מ


קירבי לוד-

גלובל קיי סיסטם בע"מ


קירבי ראשון לציון-

א.ד מערכות


קירבי מגדל כרום-

ב.ס מערכות מתקדמות לניקוי


יצירת קשר

עקבו אחרינו

 
 
טואול הקמת אתרי אינטרנט