להדגמה חינם - חייגו לסניף הקרוב אליכם

official dealer  |   היבואן הרשמי בישראל


חשבנו שתרצו לדעת

מעת לעת מערכות Avalir מתוצרת חברת Kirby מפורסמות באופן לא מדוייק למכירה כמוצר חדש ברחבי האינטרנט, באתרים כגון e-Bay  וכן בחנויות בלתי מורשות.


חברת Kirby משווקת באופן בלעדי את מערכות הניקוי מתוצרתה למפיצים עצמאיים מורשים לצורך מכירה קמעונאית. כדי להבטיח  שלקוחות  Kirby יקבלו את ההדרכה המקיפה ביותר על התכונות והמאפיינים הרבים של מערכת Avalir , מכשירי מפעל חדשים בעלי אחריות נמכרים אך ורק בהדגמות ביתיות שנעשות ע"י מפיצים מורשים בלבד.


מכשירי מפעל Kirby חדשים בעלי אחריות לעולם אינם מתפרסמים או נמכרים ע"י חנויות קמעונאיות באינטרנט וערוצי מכירה נוספים שהינם בלתי מורשים. בנוסף על כך, מקורות בלתי מורשים אלה אינם יכולים לספק את היתרונות הטמונים בהגנה על איכות המוצר של חברת Kirby, מאחר ורק מכשירים הנמכרים ע"י סוכנויות הפצה מורשות מכוסים ומוכרים ע"י האחריות של חברת Kirby ותוכניות השיפוץ.


גילינו שרבים ממכשירי Avalir  "החדשים" האלו שנמכרו דרך ערוצי מכירה בלתי מורשים או דרך האינטרנט, היו למעשה מכשירים משומשים , במקרים מסויימים אף מכשירים גנובים. במקרים אחרים, המוכר לקח את הכסף ומעולם לא סיפק את המכשיר לקונה.


על מנת להגן עליך, הצרכן, חברת Kirby חוקרת באופן נמרץ את אותם מקורות בלתי מורשים ונוקטת פעולות הולמות כדי להבטיח שהחלטתך לרכוש מערכת Avalir תהא מושתתת על מידע אמין ומדוייק שמסופק בהדגמות 

טואול - בניית אתרים