להדגמה חינם - חייגו לסניף הקרוב אליכם

official dealer  |   היבואן הרשמי בישראל

מערכת השטיפה של שואב האבק קירבי

לאחר 100 שנות מחקר ופיתוח של צוות מהנדסים של חברת קירבי הפועלים לתכנון ושיפור יעילות המערכת.

לרגל חגיגות 100 שנה חברת קירבי הוסיפה למערכת השאיבה מערכת נוספת המיועדת לשטיפת שטיחים ורצפות, ניקוי משטחי חוץ והברקה בווקס לריצוף ו- PVC  תוך דגש על הנדסת אנוש לתפעול קל ונוח של המערכת ע"י הלקוחות.

מערכת שטיפת הרצפות מבוססת על חומר ניקוי וחומר הסרת כתמים מהריצוף .

ע"י כך נקבל ניקוי יסודי של כל הפוגות (הרווח בין המרצפות) וכן חיסכון במים.

מכיוון שהמערכת שוטפת את משטחי הריצוף בשיטה ייחודית היא חוסכת בכמות מים המבוזבזים בשטיפה רגילה.

חברת קירבי פיתחה מברשת קשיחה וייחודית לניקוי משטחי חוץ של רצפות שקשה לנקותם כגון ריצוף מסוג גרנולית , ריצוף מסוג אבן צפחה הצוברים לכלוך ומאבדים מנראותם המקורית, כל זאת ע"י הפעלת המברשת במערכת קירבי שמנקה ע"י שיטת העבודה שלה את כל צבירת הלכלוך שהצטברו במרוצת השנים במשטחי החוץ.

מערכת הברקה מטפלת בפעולת הווקס מכל משטחי הריצוף וה- PVC ע"י חומר שהחברה פיתחה וכתוצאה מכך מתקבל ברק מדהים ביופיו מהמשטחים תוך עבודה קלה ופשוטה ובחיסכון מאמץ אנרגיה וכסף שהיינו צריכים לשלם במידה והלקוח היה מזמין חברות חיצוניות.

בחישוב פשוט ניתן להבין שפיתוח המערכת הנ"ל הכוללת בתוכה את כל המערכות שצוינו חוסכת כסף עתידי שהיינו נאלצים לשלם לחברות חיצוניות ולתשלום המים וחומרי הניקוי וכן במאמץ ובזמן היקר שלנו שהיינו צריכים להשקיע. בכך ניתן להבין שבראש מעיינה של חברת קירבי הוא פיתוח מוצרים שיחזירו את ההשקעה ע"י השימוש במערכת .

ניתן להזמין  ולהתרשם מפעולת המערכת ע"י הדגמה  המתואמת ללא כל עלות וללא כל התחייבות בבית הלקוח/עסק על מנת לבדוק ולהתרשם מתפקוד המערכת ותוצאותיה המרשימות.

כל זאת ניתן לתאם לפי רשימת הסניפים המורשים הקרובים לאזור מגוריכם - היבואן הרשמי!

לרשימת הסניפים לחץ כאן
טואול - בניית אתרים