להדגמה חינם - חייגו לסניף הקרוב אליכם

official dealer  |   היבואן הרשמי בישראל

קירבי - אז למה לכם עדיין אין?

מאות אלפי לקוחות מרוצים, אז איך לכם עדיין אין קירבי ?!

אולי לא שמעתם על קירבי אבל אין זה אומר שאתם לא צריכים אותו אצלכם בבית !  קירבי מחדשת לכם  ומספרת לכם על המכשיר המתקדם ביותר, המערכת לניקוי מס' 1 בעולם!


מי אנחנו ולמה לא שמעתם עלינו עד עכשיו ?

אנחנו חברה בת 28 שנים בארץ המשווקת מוצר אמריקאי, כן כן 28 שנים !!! בטח אתם שואלים את עצמכם אז איך לא שמענו עליכם עד עכשיו ?!  נסביר ...

"קירבי" היא חברה אמריקאית ולכן אנו עובדים ע"פ שיטה אמריקאית מה שזה אומר שאנחנו לא מפרסמים את עצמנו ולא מוכרים את המוצר שלנו בחנויות  ..למה ?!  כי אנו רוצים להגיע עד לביתכם  להראות ולהדגים לכם למה המערכת שלנו מסוגלת, וכמה הפער בינה לבין שאר המכשירים הנמכרים בשוק גדול ביותר, כך שהם נשארים הרבה הרבה מאחור... כמו שאומרים "עד שלא רואים לא יודעים".

שיטת השיווק שלנו היא לקוח מביא לקוח " מפה לאוזן " , סוכן השטח שלנו מגיע לבית הלקוח ללא התחייבות וללא עלות ומדגים ללקוח בביתו את הקירבי – נכון שהקירבי נראה כמו שואב ואפילו נשמע כמו אחד כזה אבל יש בו עוד הרבה תכונות מעבר לשאיבה , הוא למעשה מכיל בתוכו 12 מערכות שונות.

הקירבי מסוגל לעשות פוליש לרצפה ולדק , שטיפת שטיחים בניקוי יבש, שטיפת ספות בניקוי יבש ,שאיבת מזרנים לכל עומקם, שאיבת וילונות ומסילות ואף יכול ומסוגל לשמש כמפוח אויר , אפילו יכול לצבוע קירות ולעשות מסאג' ואלו רק חלק מהתכונות שלו .

אבל את זה תראו רק כשיגיע אליכם נציג שלנו .

טואול - בניית אתרים