להדגמה חינם - חייגו לסניף הקרוב אליכם

official dealer  |   היבואן הרשמי בישראל

קירבי - כל מה שרציתם לדעת

מערכת קירבי היא מערכת ייחודית לניקוי הבית, שהלכה והתפתחה כבר מאז שנת 1914. אנשים אשר מתעסקים בניקיון באופן מקצועי, או סתם אנשים שרוצים לראות את הבית שלהם נקי ולהשתמש במערכת קירבי בקלות וליהנות מעשרות יתרונות מדהימים של שואב האבק הייחודי הזה, שהוא הרבה יותר מסתם שואב אבק הוא למעשה מערכת מושלמת לניקוי ואחזקה של הבית.

יתרונות בשואב אבק קירבי

שואב אבק קירבי, כאמור, הוא הרבה יותר משואב אבק. גם בפונקצית שאיבת האבק הרגילה שלו, שואב אבק קירבי שואב הרבה יותר מכל שואב אבק אחר. המבנה המיוחד ומערכת השאיבה המתקדמת שבמערכת קירבי מאפשרת לשואב האבק המדהים הזה לשאוב כמויות גדולות של אבק שכלל לא ידעתם שקיים בבית. שואב האבק מגיע לעומקים של שטיחים, מערכות ישיבה, מזרנים, כריות וכל מוצר אחר אשר נוטה לצבור אבק, ושואב כמויות גדולות של אבק, מה שהופך את שואב אבק קירבי למומלץ במיוחד לאנשים אשר סובלים מתופעות כמו קוצר נשימה או אסטמה, מאלרגיה לקרדית אבק הבית, וכן הלאה. בנוסף, שואב אבק קירבי מכיל עשרות פונקציות ייחודיות אשר מאפשרות ביצוע פשוט ונוח של פעולות ניקיון מורכבות בבית, כמו למשל ניקוי חלונות בצורה איכותית, ניקוי יבש לשטיחים, מזרנים ומערכות ישיבה, ניקוי יסודי של מערכות ישיבה מעור, פוליש לרצפות, כולל רצפות פרקט, ועוד.


איך תוכלו להחליט אם לקנות שואב אבק קירבי?

שיטת השיווק של חברת קירבי העולמית, וכמובן גם של חברת קירבי ישראל, היא שיטה ייחודית ומרשימה: נציג של החברה מגיע עד אליכם הביתה על מנת להדגים את הפעולות השונות של המערכת, לאפשר לכם להתנסות בה בסביבה הביתית שלכם, ולהחליט בעצמכם האם הפעולות שאותן מבצע שואב אבק קירבי אכן משתלמות ויעילות. ההדגמה ניתנת חינם, כך שאם אתם מתעניינים במערכת, תוכלו להזמין כבר היום נציג שיגיע אליכם ויציג בפניכם באופן אישי וישיר את כל היתרונות של שואב אבק קירבי.


מחפשים שואב אבק עוצמתי? בואו ליהנות מהטוב ביותר! פנו עוד היום לקירבי ישראל ותוכלו ליהנות מן השואב הייחודי של קירבי!

טואול - בניית אתרים