להדגמה חינם - חייגו לסניף הקרוב אליכם

official dealer  |   היבואן הרשמי בישראל

שואב אבק לבית

שואב אבק לבית – רק של קירבי!

 

כמה מוצרים צריך בשביל לנקות בית סטנדרטי? מטאטא ויעה, ספוגים וסבונים, סמרטוטי רצפה... ככל שחושבים על הפריטים השונים בבית שצריך לנקות, כך מתרחבת הרשימה. מוצר אחד חשוב הולך ונעשה נפוץ בכל בית פרטי משנה לשנה – שואב אבק.

 

שואב אבק לבית

 

שואב אבק הוא מכשיר חשמלי, אשר נועד להסיר בצורה הטובה ביותר את האבק מכל חלקי הבית, החל ברצפה ועד לספות, מיטות, מזרונים שטיחים וכל פריט אחר שקיים בבית ונוטה לצבור אבק. השימוש בשואב אבק הולך ונעשה נפוץ יותר ויותר עם הזמן, משום שהחשיבות של הסרת האבק מן הבית מתבררת יותר ויותר. האבק נושא עימו אלרגנים רבים, וכל אדם עלול לסבול מתופעות לוואי בשל אבק הבית. אנשים רבים מפתחים גם אלרגיות לקרדית אבק הבית או לנבגים אחרים שבאבק, ועלולים לסבול מתופעות שונות, מקוצר נשימה ועד פריחה, כתוצאה מהאבק שבבית. לכן, מומלץ לכל אחד לרכוש שואב אבק לבית.

 

לא רק לשאוב

 

שואב אבק לבית גם מקל על עבודת הניקיון השוטפת של הבית, והופך את הסרת האבק לפשוטה ונוחה. אולם הרבה מאד אנשים היו רוצים מכשירים שיקלו עליהם גם בעבודות בית אחרות. היה יכול להיות נפלא אם היה מכשיר שיכול לסייע בניקוי של פריטי ריהוט שונים, בהברקה של הבית וכדומה. למעשה, יש מוצר כזה – שואב האבק המתקדם והייחודי של חברת קירבי.

 

מערכת קירבי

 

מערכת קירבי החלה להתפתח כבר בשנת 1914, וכיום, מערכת קירבי מהווה את שואב האבק המתקדם והאיכותי ביותר לבית. שואב אבק לבית של קירבי לא רק שואב אבק, אלא גם מגיע לניקיון עמוק ויסודי של רצפות, שטיחים, מזרנים, ספות ועוד. בנוסף, מערכת קירבי מכילה אפשרות של ניקוי יבש לשטיחים ולספות, וכן מערכת פוליש מיוחדת שמתאימה הן למרצפות רגילות והן לפרקט. מערכת קירבי מכילה גם מערכת שיוף, אשר מבריקה רהיטים שונים, אריחים וגם ספות מעור, וגם מערכת מפוח אוויר עם מדחס אוויר, שמאפשר ניקוי יסודי של חלונות הבית, ואפילו צביעה של קירות ורהיטים.

 

חושבים לקנות שואב אבק לבית? השקיעו בטוב ביותר! פנו עוד היום לקירבי ישראל ותקבלו הדגמה בביתכם והצעות מחיר משתלמות!

טואול - בניית אתרים