להדגמה חינם - חייגו לסניף הקרוב אליכם

official dealer  |   היבואן הרשמי בישראל

שואב אבק מאפשר לכם להחזיק חיית מחמד בבית

כלב בבית ונקי בבית!


חיית מחמד כמו כלב, חתול, או כל דבר שלא יהיה מוסיף הרבה לאוירה ולתחושת הביתיות. נעים לשהות עם חיית המחמד, ונחמד ליצור אתה חיי שותפות. הבעיה הגדולה מתחילה במה שהחיה משאירה אחריה, וזה אומר שערות ולכלוך וכן הלאה.

איך מתמודדים עם זה? האם יש פתרון?

 

שואב אבק מאפשר לכם להחזיק חיית מחמד בבית

חברת קירבי יוצאת בבשורה מרנינה לכל מחזיקי חיות מחמד. מעתה אין צורך לסבול ולחרוק שיניים מול הסימנים הלא נעימים של חיית המחמד. מי אמר שצריך להבליג מול שערות במיטה או לכלוך שנשאר באמצע המטבח? אף אחד לא חושב שזו גזירה שחייבים להמשיך להשלים עם זה לאורך זמן.

בעזרת שואב אבק של קירבי ניתן להגיע לשאיבה טובה של כל סוגי הלכלוך ולהפסיק לסבול!

 

איך זה עובד?

שואב האבק של קירבי הוא שואב יעיל ומקצועי ויחידי במינו, הוא פותח ומיוצר בארה"ב ויעילותו הוכחה פעם אחר פעם. ניתן לצפות בחלק הדגמה של המכשיר על ידי נציג שמגיע עד הבית, מביא אתו את המכשיר ומסביר בדיוק איך זה עובד.

כל מי שניסה כבר הודה בפה מלא כי רק באמצעות שואב האבק של קירבי הוא הצליח להפטר מכל הלכלוך של חיית המחמד ולהנות מבית נקי במיוחד.

 

יתרונות של שואב האבק

שואב אבק בבית מאפשר לכם להחזיק חיית מחמד בבית בלי סבל וקושי. השואב מסוגל בעזרת מברשות מיוחדות לאסוף את השערות ואת הלכלוך מכל מקום בו הוא מופעל. הנקיון שעושה שואב האבק הוא נקיון יסודי ועמוק, הוא שואב את האבק מעמקי כל רהיט ומזרון. זה לא נקיון חיצוני ששואב את האבק רק כלפי חוץ, אלא נקיון אמיתי ששואב את האבק מבפנים.

כי אם מחזיקים בבית חיית מחמד חייבים להפעיל שואב אבק מקצועי כמו זה של חברת קירבי ולהבטיח תחזוקה נקיה. העוצמה של השואב והפעולה המסיבית שלו משתלטים היטב על כל סוגי הלכלוך ומשאירים אחריהם שטח נקי.

אין יותר שערות, אין יותר לכלוך - יש שואב אבק של קירבי והרבה ניחוחות של נקיון!

טואול - בניית אתרים