להדגמה חינם - חייגו לסניף הקרוב אליכם

official dealer  |   היבואן הרשמי בישראל

שואב האבק יכול להחליף את עוזרת הבית

העוזרת הכי יעילה והכי זולה בשבילך!


כל מי שניסה להעסיק עוזרת בית, יודע שמדובר במשימה לא קלה. עוזרת בית דורשת את סדר היום שלה ויש לה מגבלות וגם צרכים אישיים. לא כל דבר אפשר לתלות בעוזרת הבית, ולפעמים אין לה כח לעבודה מאומצת מדי. עוזרת בית טובה ככל שתהיה לא יכולה לבצע את העבודה כמו מכונה וחייבת כלי עבודה מתאים כדי להשיג את התוצאות הרצויות, ולכן עדיף להעזר בשואב אבק איכותי וייחודי.


עוזרת הבית יכולה לעבוד טוב, אבל אין לה את האמצעים כמו שיש לשואב אבק. ההבדלים בינה לבין המכשיר הנם משמעותיים:

·עוזרת בית נמצאת לפרקי זמן מסוימים, הרבה פעמים היא לא נמצאת. אם נוצר צורך לנקות את הבית באמצע הלילה אי אפשר להשיג אותה. לעומת זאת שואב אבק נמצא אתנו כל הזמן אנחנו יכולים להשתמש בו בלי הפסקה ולהנות מנקיון לאורך זמן.

·עוזרת בית לא יכולה לטפל בכל השערות והלכלוך שמשאירים אחריהם חיות המחמד. יש לה רק שני ידיים והיא לא מסוגלת להגיע לכל מקום. שואב אבק של קירבי הוא שואב לעומק שיכול להוציא כל לכלוך באופן הכי יסודי.

·עוזרת בית סובלת ממגבלות אנושיות של חוסר יכולת ומאמץ מוגבר ואילו שואב אבק חזק יותר מכל אלו ומסוגל להגיע לעומקים ולפינות שיד אדם לא מגיעה לשם.


איך שואב האבק יכול להחליף את עוזרת הבית?

שואב אבק של קירבי מצויד במכשור ואביזרים חזקים ואיכותיים. היתרון הגדול שלו שהוא מסוגל לשאוב לעומק הרהיטים את כל האבק והלכלוך ולהסיר שיירי שערות מכל מקום. כל מי שסובל מאלרגיה ויודע באיזה סבל זה כרוך, מבין כי צריך נקיון יסודי ברהיטי הבית וחייבים להשיג את זה בכל יום.


בעזרת שואב אבק ניתן להגיע אל כל פינות הבית, אל הרהיטים השונים, הריפודים, הכסאות, הספות והמזרונים ולשאוב מתוכם כל מה שהצטבר. אם יש בבית שטיחים לא צריך לדאוג מפני אלרגנים או לכלוכים שיצטברו שם יותר מדי, בעזרת שואב האבק של קירבי נפטרים מכל הבלגן ונהנים מבית רענן.


בואו להשיג תוצאות הרבה יותר משופרות, החליפו את עוזרת הבית הותיקה עם שואב אבק חדש!

טואול - בניית אתרים